Trainee - Asistent Achizitii

  • Post: Trainee - Asistent Achizitii
  • Departament: Dezvoltare
  • Orașe: BUCURESTI
  • Disponibil de la: 9 octombrie 2018

Responsabilități

Gestioneaza comenzile, stocurile si relatia cu furnizorii Emite, claseaza si arhiveaza diferitele documente Listeaza articole si furnizori noi Centralizeaza fisierele promo, schimbarile de tarif, listarile noi, deblocarile si blocarile de la achizitori pentru transmiterea catre magazine (obligatoriu cu cerere de confirmare) Asigura comunicarea intre serviciu si interlocutorii externi prin telefon, fax, corespondenta Tine evidenta actiunilor achizitorilor in ceea ce priveste respectarea numarului maxim de repere Asigura gestionarea comenzilor, stocurilor si a relatiei cu furnizorii de consumabile de birou Perspective viitoare: Perspectiva de acumulare de cunostinte noi despre produse Beneficiezi de formari in functie de tipologia produselor Imbunatatirea abilitatilor personale Aplicabilitatea experientelor si cunostintelor dobandite si in viata de zi cu zi Posibilitatea de a evolua in cariera

Profilul candidatului

Spirit Analitic & Capacitate de sinteza Capacitatea de a-ti asuma responsabilitate si riscuri Onestitate & Diplomatie Abilitati de comunicare si interactionare Capacitatea de a analiza interlocutorul si de a asculta activ Empatie Orientare catre rezultate

Trebuie să vă autentificați sau să creați un cont pentru a putea aplica la acest post.