Manager Trainee Auchan Cotroceni

  • Post: Manager Trainee Auchan Cotroceni
  • Departament: Dezvoltare
  • Orașe: BUCURESTI
  • Disponibil de la: 5 octombrie 2018

Responsabilități

Asigura implantarea si vanzarea produselor din zona comerciala in care este alocat Respecta structura gamei si asigura cantitatea necesara de marfa astfel incat sa intampine nevoile clientilor Calculeaza si stabileste pretul produselor destinate vanzarii Se implica si solutioneaza eficient situatille neprevazute ce se pot ivi in activitatea sa Organizeaza si gestioneaza activitatea echipei Vei invata in mod accelerat specificul domeniului de retail intr-o multinationala de top Iti vei dezvolta cunostintele comerciale si spiritul antreprenorial Vei invata sa actionezi ca si cand ai gestiona propria afacere Vei lucra intr-un mediu dinamic, cu perspective reale de evolutie Vei avea un contract de munca pe o perioada determinata de 9 luni, pentru care vei fi remunerat(a) cu un salariu atractiv

Profilul candidatului

Esti absolvent al unei facultati din Romania sau din strainatate si/sau masterand Nu ai neaparat experienta de munca sau participari la activitati extracurriculare, acestea pot constitui un avantaj Stapanesti o limba straina de circulatie internationala (franceza este un plus) Esti caracterizat(a) de dinamism, ambitie, determinare si indrazneala, si esti deschis(a) catre schimbare Esti o fire pragmatica, te atrage domeniul comertului, iti plac activitatile de echipa, esti competitiv.

Trebuie să vă autentificați sau să creați un cont pentru a putea aplica la acest post.