Autentificare

Vanzator produse proaspete

Locatie

Auchan - Bacau | Auchan - Brasov Coresi | Auchan - City Iasi | Auchan - Cluj | Auchan - Cluj Iris | Auchan - Constanta | Auchan - Militari | Auchan - Sibiu | Auchan - Targu Mures | Auchan - Timisoara | Auchan - Timisoara Sud | Auchan - Vitan

Data introducerii

05-01-2017

Valabil pana la:

30-03-2017

Descrierea postului:

Aprovizioneaza corect si estetic standurile cu produse

Asigura aspectul ingrijit si curatenia raionului

Ofera clientului informatii despre produse

Preia comanda clientului aplicand tehnicile de vanzare si ambalare

Participa la gestionarea raionului

Efectueaza receptia marfii din punct de vedere calitativ si cantitativ

Administreaza deseurile si materialele de ambalare

Asigura buna functionare si curatenia echipamentelor de productie

Profil candidat:

Experienta profesionala in domeniu constituie un avantaj

Persoana responsabila,organizata, orientata catre client

Beneficii:

Training adaptat postului

Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei

Pachet atractiv de beneficii

Mediu de lucru dinamic si motivant

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat. Daca nu ai cont, poti crea unul aici