Autentificare

Specialist Litigii

Locatie

Bucuresti Servicii Centrale

Data introducerii

29-12-2016

Valabil pana la:

23-03-2017

Descrierea postului:

*Consiliaza magazinele in vederea solutionarii problemelor intampinate la receptionarea livrarilor de la platforma si privind procedura de reclamatii

*Intocmeste rapoartele privind reclamatiile logistice trimise de catre magazine

*Reconciliaza lunar situatiile privind schimburile de suporturi logistice monitorizate intre platforme si magazine

*Verifica acuratetea reclamatiilor primite

*Pastreaza legatura cu magazinele, cu prestatorul logistic si cu Serviciul Financiar-Contabil.

Profil candidat:

*Studii medii

* Experienta relevanta in dep. Receptie marfa sau Logistica (1-3 ani)

* Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office

*Orientat catre rezultate

* Abilitati de comunicare si organizare

Beneficii:

Training adaptat postului

Mediu de lucru placut, dinamic

Pachet salarial motivant

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat. Daca nu ai cont, poti crea unul aici