Autentificare

Manager Echipa Case de Marcat

Locatie

Auchan - City Brasov

Data introducerii

29-12-2016

Valabil pana la:

04-03-2017

Descrierea postului:

Gestioneaza personalul pe linia caselor de marcat si casele periferice, asigurand fluiditatea circularii clientilor la case

Trateaza situatii diverse legate de produse ,mijloace de plata ,clienti nemultumiti

Gestioneaza instrumentele de munca si necesarul de consumabile pentru a evita rupturile de stoc

Optimizeaza rezultatele echipei

Profil candidat:

Minim 12 clase absolvite

Cunostinte pachet Microsoft Office

Minim 2 ani experienta intr-un post similar

Atentie la detalii,empatie, eficienta, buna capacitate de organizare, spirit analitic, capacitate de anticipare, rigurozitate,adaptabilitate, spirit de echipa, orientare catre client, comunicare eficienta

Beneficii:

Training adaptat postului

Mediu de lucru placut, dinamic

Pachet salarial motivant

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat. Daca nu ai cont, poti crea unul aici