Autentificare

Inspector Resurse Umane

Locatie

Auchan - Berceni | Auchan - City Brasov | Auchan - Cotroceni | Auchan - Militari

Data introducerii

06-01-2017

Valabil pana la:

31-03-2017

Descrierea postului:

Inspectorul de Resurse Umane asigura o buna primire, informare si integrare a angajatilor;

Administreaza dosarele de personal, registrul de evidenta al salariatilor si baza de date in sistemul informatic Charisma;

Asigura plata salariilor in colaborare cu departamentul Plati;

Se asigura de aplicarea si respectarea legislatiei muncii.

Profil candidat:

Persoana comunicativa, atenta la detalii, organizata si autonoma;

Cunostinte deoperare MS Office si baze de date;

Experienta profesionala minim 2 ani in domeniu si atestat de Inspector Resurse Umane.

Beneficii:

Training adaptat postului;

Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei;

Pachet atractiv de beneficii;

Mediu de lucru dinamic si motivant.

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat. Daca nu ai cont, poti crea unul aici