Autentificare

Casier (Operator case de marcat)

Locatie

Auchan - Brasov Coresi | Auchan - City Brasov | Auchan - City Crangasi | Auchan - Cluj | Auchan - Cluj Iris | Auchan - Deva | Auchan - Drumul Taberei | Auchan - Militari | Auchan - Satu Mare | Auchan - Sibiu | Auchan - Targu Mures | Auchan - Timisoara | Auchan - Timisoara Sud | Auchan - Vitan

Data introducerii

06-01-2017

Valabil pana la:

31-03-2017

Descrierea postului:

Scaneaza produsele si incaseaza mijloacele de plata

Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata

Profil candidat:

Nu este necesara experienta intr-o functie similara. Vei invata pas cu pas ce vei avea de facut.

Daca esti o persoana responsabila, zambitoare, cu bune abilitati de comunicare si vrei sa fii parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau.

Beneficii:

Formare adaptata postului

Mediu de lucru dinamic si motivat

Posibilitatea dezvoltarii profesionale

Pachet motivant de beneficii.

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat. Daca nu ai cont, poti crea unul aici